У Харкові до кінця року виберуть генпідрядника будівництва метро
12 жовтня 2020 13:48 Інфраструктура
У Харкові до кінця року виберуть генпідрядника будівництва метро У конкурсі на вибір головного підрядника для будівництва нових станцій метро в бік вул. Одеської візьмуть участь 14 компаній з різних країн.

Про це сьогодні, 12 жовтня, у пресцентрі Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

«Зараз на фінальному етапі проводиться попередня оцінка 14 компаній, які візьмуть участь у конкурсі на вибір генерального підрядника. На сьогодні планується, що FIDIC-інженер (Міжнародна федерація інженерів-консультантів) підготує остаточну тендерну документацію. До кінця року, якщо нічого не завадить, головного підрядника виберемо. Світова епідемія коронавірусу дещо уповільнює нашу роботу, оскільки з представництвами банків, міжнародних організацій доводиться вести переговори дистанційно. Але ніяких сумнівів, що після проведення тендера будівництво почнеться, немає. Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк однозначно налаштовані на фінансування цього проєкту», - підкреслив Євгеній Водовозов.

За його словами, зараз готуються майданчики в зоні будівництва метрополітену, зносяться будівлі, які викупило місто, щоб підрядник, прийшовши, міг відразу почати працювати.

Нагадаємо, що проєкт «Продовження метрополітену в м. Харкові» включає будівництво двох станцій - «Державінська» та «Одеська», Олексіївського електродепо і закупівлю рухомого складу. Проєкт реалізується за рахунок кредитних коштів ЄБРР (160 млн євро) та ЄІБ (160 млн євро).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини