У Харкові дев'ятирічний рекордсмен прочитав лекцію з біології семикласникам
19 березня 2019 10:54 Освіта
У Харкові дев'ятирічний рекордсмен прочитав лекцію з біології семикласникам Наймолодший знавець термінів з квантової фізики та астрофізики, лауреат Всеукраїнської премії «Диво-дитина», дев'ятирічний Лев Бондаренко прочитав лекцію з біології для семикласників.

Незвичайний урок пройшов у гімназії №116. Лев Бондаренко розповів про пластинчастих тварин, зокрема, про трихоплакси, трептоплакси і гонконгського морського дракона. За його словами, таку тему він обрав тому, що вона мало вивчена. Після доповіді він перевірив знання учнів в ігровій формі, ставлячи їм питання. За правильні відповіді хлопчик вручав наклейки та інші сувеніри.

Семикласники розповіли, що урок їм сподобався, тому що було весело і цікаво почути нове від іншого школяра, а не вчителя. «Було цікаво почути багато нової інформації від підлітка, який близький мені за віком», - поділилася школярка Єлизавета Удовиченко.

За словами мами вундеркінда Ольги Звянцевої, Лев за один рік закінчив другий і третій класи, вільно володіє англійською, а також вивчає німецьку, китайську та іспанську мови.

Зазначимо, що 2017 року Лев Бондаренко прочитав лекцію «Шкала масштабів Всесвіту» для учнів гімназії №43. Хлопчик планує і в майбутньому проводити цікаві уроки.

Довідка. У 5 років і 3 місяці Лев Бондаренко встановив свій перший рекорд України в номінації «Найбільша швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту» (141 слово в хвилину), в 5 років і 9 місяців посів перше місце на Всеукраїнській премії «Диво-дитина», в 5 років і 11 місяців став лауреатом в номінації «Ерудит року» на національній премії «Дитина року», в 6 років і 4 місяці встановив другий рекорд України - «Максимальна кількість відтворених напам'ять назв столиць країн світу» (207 столиць). В 6,5 років хлопчик встановив третій рекорд України - «Відтворення напам'ять найбільшої кількості наукових назв живих істот відповідно до зображень» (310 назв). А в 8 років і 7 місяців став наймолодшим знавцем термінів з квантової фізики та астрофізики (назвав 140 термінів).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини