У Харкові десять молодих сімей придбали квартири на пільгових умовах
04 червня 2019 16:18 Суспільство
У Харкові десять молодих сімей придбали квартири на пільгових умовах Десять сімей взяли участь цього року у міській цільовій програмі молодіжного житлового кредитування на 2011-2020 рр.

Про це сьогодні, 4 червня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

За його словами, десять сімей придбали на пільгових умовах 13 квартир. Загалом цього року на реалізацію програми з міського бюджету виділено 20 млн грн.

Нагадаємо, що у міській програмі молодіжного житлового кредитування можуть взяти участь сім'ї та одинокі молоді люди не старше 35 років, які потребують поліпшення житлових умов. Якщо дітей немає, то видається кредит під 3% річних, якщо в сім'ї одна дитина - кредит безвідсотковий, якщо двоє дітей - кредит безвідсотковий і сума, що погашається, зменшується на 25%, якщо троє і більше дітей, то видається безвідсотковий кредит і необхідно погасити тільки 50% вартості житла.

Друкувати
Останні новини