У Харкові будують трирівневий шкільний стадіон
23 липня 2015 11:47 Інфраструктура
У Харкові будують трирівневий шкільний стадіон Трирівневий шкільний стадіон будують на території ліцею №149 на Олексіївці.

Як повідомив заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Курашов, для створення такого стадіону був розроблений проект. На сьогоднішній день робочі демонтували старе устаткування.

«Стадіон будується треуровневий. На одному рівні буде футбольне поле, на другому - волейбольне, ще на одному - баскетбольне. Тут буде зроблено все так, щоб було красиво і безпечно», - підкреслив Костянтин Курашов.

За його словами, один з рівнів, де буде розташований баскетбольний майданчик, вже заасфальтовано. На території, де буде футбольне поле, роботи ще йдуть. Фахівці зазначили, що рівень поля довелося підняти на 30 см. Тепер цю територію вирівняють щебенем, потім утрамбують і підготують до завезення гранвідсіву. Після цього навколо території встановлять огорожу.

Всі підготовчі роботи планують завершити через два тижні. Потім на стадіоні почнуть монтувати спортивне обладнання.

За словами Костянтина Курашова, на стадіоні встановлять баскетбольні щити, тенісні столи, волейбольні сітки, футбольне поле викладуть штучним покриттям, встановлять нові ворота і сітки.

Реконструкцію шкільного стадіону планують завершити до кінця серпня.

Нагадаємо, в Харкові триває програма з відновлення шкільних стадіонів. Цього року планується реконструювати стадіони дев'яти навчальних закладів міста.

Друкувати
Останні новини