У Харкові – більше хворих на COVID, але менше госпіталізацій
07 лютого 2022 14:17 Медицина
У Харкові – більше хворих на COVID, але менше госпіталізацій 9 тис. 325 мешканців Харкова захворіли на коронавірусну інфекцію за останній тиждень.

Про це сьогодні, 7 лютого, у пресцентрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, показник щотижневого рівня захворюваності на коронавірус - найвищий за всі хвилі пандемії. Так, у минулі хвилі пік захворюваності склав 7 094 особи.

Водночас віцемер наголосила, що такі показники, як кількість госпіталізацій, відсоток зайнятості ліжко-місць та рівень смертності – значно нижчий, ніж у минулі періоди. За її словами, зараз стаціонарно лікуються 770 хворих, з яких – 41 дитина, а отже зайнята лише половина відведених ліжок для хворих на коронавірус. На кисневій підтримці перебувають 564 пацієнти.

Також Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що рівень госпіталізації вакцинованих людей зріс з 3-4% до 24%, але у всіх у них хвороба протікає у стані середньої тяжкості. Останнім часом щодобовий рівень госпіталізації становить від 30 до 50 осіб, тоді як на амбулаторному спостереженні знаходиться рекордна кількість хворих – 26 363 пацієнти. За словами віцемера, це спричинило велике навантаження на сімейних лікарів, але, незважаючи на це, вони необхідну роботу виконують.

Зазначимо, що за весь час пандемії COVID-19 у місті на коронавірус перехворіло 189 тис. 341 людина.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини