У Харкові більше чотирьох тисяч хворих на COVID-19 пройшли стаціонарне лікування
10 лютого 2021 13:36 Медицина
У Харкові більше чотирьох тисяч хворих на COVID-19 пройшли стаціонарне лікування Понад 4 тис. пацієнтів отримали стаціонарне лікування у лікарнях міста Харкова з початку пандемії коронавірусу.

Про це на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

За його словами, для боротьби з пандемією в міських лікарнях було розгорнуто 840 ліжок, забезпечених киснем. З початку захворюваності 4064 людини отримали стаціонарне лікування в медустановах комунальної форми власності, 23 мобільні бригади здійснили 46 тис. виїздів і 82 тис. раз провели забір біоматеріалу на тестування.

Всього станом на 1 січня у Харкові зерегістріровано понад 45 тис. осіб з підтвердженим коронавірусом.

«Серед захворілих торік виявилися 1 113 медпрацівників, 1 870 дітей. За статистичними даними, за 2020 рік вилікувалися від коронавірусу 27 900 осіб, померло 450, у тому числі 10 медпрацівників», - повідомив Юрій Сороколат.

Також він зазначив, що на боротьбу з пандемією з резервного фонду міського бюджету було виділено 76,2 млн грн. Ще 35 млн грн місто отримало завдяки підтримці соціально спрямованого бізнесу. Ці кошти вдалося направити на закупівлю обладнання, медикаментів та засобів індивідуального захисту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини