У Харкові 99% житлових будинків підготовлені до нового опалювального сезону
22 вересня 2021 16:35 ЖКГ
У Харкові 99% житлових будинків підготовлені до нового опалювального сезону До нового опалювального сезону у місті Харкові комплексно підготовлено 99,2% житлових будинків.

Про це сьогодні, 22 вересня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Іван Кузнєцов.

За його словами, системи централізованого опалення та гарячого водопостачання підготовлені в 99% житлових будинків, холодного - в 99,9%, а система водовідведення - на всіх об'єктах. Будівлі соціальної сфери готові на 100%.

Іван Кузнєцов зазначив, що загалом у рамках підготовки до нового опалювального сезону бригади КП «Харківські теплові мережі» капітально відремонтували 21 котел великої потужності і виконали низку інших робіт. Зокрема, за кошти Світового банку були побудовані дві когенераційні станції на котельнях по вул. Академіка Проскури і вул. Артема Веделя та реконструйовані шість котелень.

«По суті, це будівництво нових котелень, оскільки від приміщень старих залишилися тільки несучі конструкції», - зазначив директор департаменту.

Іван Кузнєцов підкреслив, що всього буде реконструйовано понад 100 км технічно зношених тепломереж.

Також директор департаменту повідомив, що на КП «Харківводоканал» вже виконали планово-попереджувальні роботи на 17 з 19 водопровідних насосних станцій та міських майданчиків зберігання чистої води, замінили і встановили близько 300 пожежних гідрантів, відремонтували понад 1400 водорозбірних колонок, виконали перекладку і санацію близько 14 км технічно зношених водопровідних мереж, прочистили понад 160 км мереж водовідведення. Також підготували обладнання комплексів водопідготовки «Донець» і «Дніпро».

Іван Кузнєцов зазначив, що в місті виконали поточний ремонт близько 300 тис. кв м доріг, капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Також до зими в місті заготовили 3,5 тис. т солі та понад 4 тис. куб. м піску, підготують 188 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки. Роботи з підготовки тривають.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини