У Харкові 9 травня пройде фестиваль і парад оркестрів
20 квітня 2018 13:27 Місто
У Харкові 9 травня пройде фестиваль і парад оркестрів Заходи з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройдуть у Харкові 8 та 9 травня.

Сьогодні, 20 квітня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів нараду, присвячену підготовці до святкових днів, за участю заступників міського голови, голів райадміністрацій, директорів департаментів, представників правоохоронних органів.

Як повідомила директор Департаменту культури Світлана Бабицька, 8 травня, в День пам'яті і примирення, відбудеться покладання квітів до пам'ятників на Меморіалі Слави в Лісопарку. Пізніше у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пройде концерт для ветеранів Другої світової.

9 травня, вранці, на Меморіалі Слави відбудеться урочистий захід, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також цього дня для ветеранів організують святковий обід і концерт, які пройдуть у північному корпусі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Крім того, з 12:00 у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького проходитиме фестиваль з концертною програмою «Вклонімося великим тим рокам». А ввечері на площі перед Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М. В. Лисенка пройде парад оркестрів, частина яких продовжить концертну програму в сквері «Стрілка».

«Ми покладемо квіти, вшануємо пам'ять героїв, будемо вшановувати наших ветеранів. Це дуже хороші, добрі заходи, які об'єднують людей навколо цієї пам'ятної дати і дають потужний імпульс для того, щоб місто і далі жило мирно. Хочу запросити харків'ян до скверу «Стрілка», парку Горького, на Меморіал. У цей день ми повинні віддати шану пам'яті людям, які зробили все, щоб ми сьогодні жили», - сказав Ігор Терехов.

Він також підкреслив, що до 9 Травня будуть приведені до ладу всі пам'ятні місця і братські поховання в місті. Також перший віце-мер звернувся до правоохоронців з проханням організувати чергування в місцях масового перебування людей та проконтролювати безпечне проведення заходів.

Зазначимо, що заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні також пройдуть в усіх районах міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини