У Харкові 12 тисяч городян отримали матеріальну допомогу
04 грудня 2019 15:49 Суспільство
У Харкові 12 тисяч городян отримали матеріальну допомогу Понад 320 тис. харків'ян отримали цього року додаткові соціальні гарантії і ще близько 12,5 тис. - одноразову матеріальну допомогу.

Про це сьогодні, 4 грудня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

За її словами, додаткові соціальні гарантії на житлово-комунальні послуги, послуги зв'язку та пільговий проїзд отримують близько 322 тис. харків'ян 46-ти пільгових категорій. Крім того, за 9 місяців поточного року 12,5 тис. громадян окремих категорій отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 44,07 млн ​​грн.

Також станом на 1 жовтня близько 83,5 тис. харківських сімей отримують субсидію. Нагадаємо, що з жовтня 2019 року субсидії надаються в монетизованій формі - готівкою разом з пенсією або в безготівковій формі - на банківську карту.

Директор департаменту також нагадала, що в 2019 році в Україні запроваджено новий механізм реабілітації дітей з діагнозом «дитячий церебральний параліч», що базується на принципі «гроші ходять за людиною».

«Це новий вид послуг, дуже дієвий. У 2020 році планується розширити спектр цієї послуги і надавати її не тільки дітям з ДЦП, але і всім дітям з інвалідністю», - зазначила Лариса Болгова.

З більш детальною інформацією про послугу можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини