У Харкова може з'явитися місто-побратим в Австралії
25 листопада 2016 14:27 Міжнародне співробітництво
У Харкова може з'явитися місто-побратим в Австралії Найближчим часом у Харкова може з'явитися нове місто-побратим - в Австралії.

Сьогодні, 25 листопада, в Харкові з офіційним візитом перебуває Тимчасово Повірений у справах Австралії в Україні Брюс Едвардс. В ході візиту він провів зустріч з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим. Сторони обговорили поточний стан справ у взаєминах між двома країнами, особливий акцент був зроблений на можливій співпраці бізнес-кіл.

Першим кроком для розвитку економічних відносин, з обопільної згоди, було вирішено почати з партнерських відносин між містами. Так, австралійський дипломат зазначив, що ідеальним був би варіант австралійського міста-мільйонника, що активно розвивається, і не обов'язково це повинні бути найбільші міста Мельбурн і Сідней. Для вибору найкращого варіанту австралійська сторона попросила надати список вимог, які б задовольніли побажання Харкова щодо майбутнього міста-побратима. Перший заступник міського голови дав доручення Департаменту міжнародного співробітництва в тижневий термін розглянути це питання і направити всю необхідну інформацію австралійській стороні.

«Не дивлячись на величезну відстань, яка розділяє наші країни, я впевнений, що це не повинно бути перешкодою для взаємовигідної співпраці. Почнемо з побратимства між нашими містами, і зацікавленість бізнесменів наших країн не змусить себе чекати», - зазначив в ході зустрічі Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини