У Харкова може з'явитися місто-побратим у Греції
24 травня 2017 15:46 Міжнародне співробітництво
У Харкова може з'явитися місто-побратим у Греції Харків готовий встановити побратимські відносини з одним із грецьких міст.

Про це сьогодні, 24 травня, на зустрічі з Надзвичайним і повноважним послом Грецької Республіки в Україні Георгіосом Пукаміссасом заявив заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Він нагадав, що Харків підтримує партнерські зв'язки з 30-ма містами в 20 країнах, але в Греції міста-побратима ще не має. Як варіант Георгіос Пукаміссас запропонував місто Салоніки.

«Це друге найважливіше місто в Греції, як і Харків в Україні. Рішення, звичайно, прийматиме мер Салонік, але я запропоную йому такий варіант. Думаю, ці міста могли б налагодити співпрацю в сфері культури, туризму, економіки. Головне, щоб цей договір працював, щоб сторони були зацікавлені обопільно», - зазначив посол.

У свою чергу Михайло Фатєєв підкреслив, що Салоніки були б для Харкова ідеальним варіантом як місто-побратим у Греції.

«Це прекрасне місто, думаю, з вашою допомогою ми змогли б організувати необхідні зустрічі, щоб підписати договір про співпрацю. Тим більше що приблизно в кінці червня у нас відкриється прямий авіарейс у Салоніки. Поки що він працюватиме тільки в літній період, але я сподіваюся, що наша подальша робота і поглиблення зв'язків дозволять зробити цей рейс регулярним, що ще більше зблизить наші міста», - сказав Михайло Фатєєв.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини