У Харківському зоопарку з'явився шимпанзе Ларик
29 серпня 2014 16:24
У Харківському зоопарку з'явився шимпанзе Ларик Представлення нового жителя зоопарку відбудеться 30 серпня у Будинку приматів (12:00). Самець шимпанзе по кличці Ларик прибув до Харкова зі Старооскольського зоопарку. Як повідомили в установі, новий вихованець стане другом для самки шимпанзе Ніколетти, яка прибула до Харківського зоопарку 28 лютого 2008 року. Протягом усіх цих років установа шукала друга для Ніколетти. 

За словами співробітників зоопарку, новий вихованець міг би приїхати значно раніше, але оформлення документів зайняло майже рік. Також виникли проблеми і на українсько-російському кордоні, де тварина провела два дні. Завдяки оперативним діям української сторони, яка з розумінням поставилася до потреб тварини, її пропустили без зволікань.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини