У харківському метро з'явиться мобільна бібліотека (акредитація на захід)
19 листопада 2014 10:30
У харківському метро з'явиться мобільна бібліотека (акредитація на захід) Інноваційна «Мобільна бібліотека» МТС почне працювати з 20 листопада на одній зі станцій Харківського метрополітену.
Як повідомили в компанії МТС, віртуальні книжкові полиці будуть розташовані в холі ст. м. «Пушкінська». На корінцях книг будуть розміщені спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безкоштовно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi-Fi і залишити у себе. Коди можна зчитувати за допомогою камери будь-якого сучасного смартфона або планшета. Поруч з книжковими стелажами працюватимуть мобільні бібліотекарі, які допоможуть читачам налаштувати пристрої і покажуть, як завантажувати книги. У мобільній бібліотеці представлено більше 500 книг різних жанрів, включаючи класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів.
 
Проект реалізується за підтримки Харківської міської ради.
 
Офіційне відкриття бібліотеки відбудеться 20 листопада, початок - о 12:40. На заході будуть присутні представники керівництва Харківської міськради і Північного ТУ «МТС Україна».
 
Журналістам, які виконуватимуть фото- і відео-зйомку в метрополітені, необхідно акредитуватися сьогодні, до 13:00, по тел. 760-74-37 або за адресою електронної пошти: dkovtun@mts.com.ua (Денис Ковтун, «МТС Україна»).
 
Довідка. «Мобільна бібліотека» - це інноваційний культурно - освітній проект, метою якого є популяризація читання та надання туристам і жителям великих міст України вільного доступу до найцікавіших інформаційним джерелам: пам'яткам української та всесвітньої культури, науки, освіти, сучасних творів діячів культури і мистецтва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини