У харківських школах зроблять сучасні навчальні кабінети
17 серпня 2017 13:48 Освіта
У харківських школах зроблять сучасні навчальні кабінети Перші чотири сучасны кабінети з математики, біології, хімії та фізики зроблять у кількох харківських школах.

Про це сьогодні, 17 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, спеціалізований кабінет з фізики відкриють в фізико-математичному ліцеї №27, з математики - в гімназії №55, з хімії - у ліцеї №173, з біології - в гімназії №116.

«У цьому році ми придбали спеціалізовані кабінети природничо-математичного циклу. Ця тема не розвинена в Україні. Питання дуже актуальне, старі кабінети безнадійно застаріли. Тому ми вибрали школи, які є флагманами в своїх дисциплінах, і обладнаємо там сучасні навчальні зали. Якщо це кабінет з біології, то там будуть мікроскопи, мультимедійний проектор, інше обладнання, яке дасть дітям можливість глибше вивчити предмет і отримати хороші практичні навички», - зазначила Ольга Деменко.

Директор департаменту зазначила, що сьогодні ставиться акцент саме на практичному навчанні. За її словами, переможці міжнародних олімпіад, які привезли цього року вісім медалей, підкреслювали, що в Харкові високий рівень підготовки теоретичних знань, а сучасної практичної бази їм не вистачає.

Також цього року в двох школах з'являться електронні тири для практичного навчання з предмету «Захист Вітчизни».

У Харкові питанню матеріально-технічної бази шкіл приділяється особлива увага. За словами Ольги Деменко, в школах виконують ремонти, модернізують спорткомплекси. Всього в школах напередодні нового навчального року замінили понад 3 тис. вікон, практично завершили ремонт 168 покрівель та 64 інженерних систем, відкриють 15 нових шкільних стадіонів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини