У харківських школах створюють сучасні медіа-центри
22 жовтня 2021 17:34 Освіта
У харківських школах створюють сучасні медіа-центри Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 22 жовтня, ознайомився з роботою шкільного інформаційно-медійного центру Харківської гімназії №116.

Цей центр - сучасний технологічний простір, де діти можуть займатися, читати, розвивати свої навички в комп'ютерних технологіях. Зокрема, там працює дистанційний коворкінг-центр, де, наприклад, зараз, використовуючи мультиборд, школярі готуються до турніру винахідників-раціоналізаторів з експертами по ZOOM-конференції. Також в медіа-центрі реалізують проєкт «QR-карта бібліотек світу», завдяки якому викладачі та школярі можуть скористатися кращим бібліотечним фондом різних країн. Для зручності відвідувачів у центрі працюють системи експрес-обслуговування і електронного книжкового обігу, а пошкоджені екземпляри книг рятують в так званій «книжковій лікарні».

Ігор Терехов наголосив, що подібні центри повинні з'явитися наступного року в кожному районі міста.

«Це перша подібна локація, яку ми створили тут, у гімназії №116. Вважаю, що ми повинні тиражувати цей досвід, тому що діти приходять сюди із задоволенням, знімають мультфільми, малюють, відвідують бібліотеку і навчаються на комп'ютері. Наше завдання - створювати подібні центри. Для початку - у кожному районі має бути кілька шкіл, де наступного року з'являться такі навчальні простори», - повідомив секретар міської ради.

Зазначимо, що учні Харківської гімназії №116 є переможцями всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад і турнірів, стипендіатами Президента України та Харківської міськради. Гімназія співпрацює з американською школою в Цинциннаті «PurcellMarian Cincinnati», Українсько-британським коледжем. Вчителі гімназії викладають в міжнародних школах, в тому числі - «Cambridge Assessment English». Також це єдиний навчальний заклад України, де вже два роки ведеться навчання з китайської мови як другої іноземної на основі авторської програми «Китайський з легкістю» для 5-11-х класів, затвердженої Міністерством освіти України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини