У харківських під'їздах закривають сміттєкамери
17 червня 2015 18:31 ЖКГ
У харківських під'їздах закривають сміттєкамери У під'їздах харківських будинків закривають сміттєкамери і приводять до ладу телекомунікаційні мережі.

Зокрема, сьогодні, 17 червня, такі роботи провели в будинку по вул. 23 Серпня, 2.

Сміттєкамери закривають від безхатчинків, які докучають мешканцям, а також для того, щоб не захаращувати загальні приміщення, що часто призводить до пожеж. Як зазначив начальник відділу технічного нагляду КСП «Інженерні мережі» Павло Гладуненко, щоб уникнути пригод, потрібно на сміттєкамери встановити двері, де їх ще немає, і закрити двері на замки. Загалом підприємство планує встановити 160 таких дверей, відремонтувати 300 і встановити замки на 600 дверях.

Також комунальники ремонтують і закривають сміттєприймачі. Павло Гладуненко зазначив, що сміттєприймачі були заварені, але люди відкривають кришки, кидають туди пляшки, недопалки, через що може статися пожежа. Тому сміттєприймачі перевіряють і знову закривають.

Крім того, в самому під'їзді робочі упорядковують телекомунікаційні мережі. Вони підтягують обвислі дроти, закріплюють стійки, усувають порушення у вентиляційних шахтах на покрівлях будинків. Весь цей безлад з телекомунікаціями частіше за все відбувається через недобросовісних провайдерів.

Заступник директора КСП «Інженерні мережі» Костянтин Фещенко зазначив, що в місті, по всіх дев'яти районах, тисячі адрес, де необхідно впорядкувати мережі.

«Ми приймаємо заявки, складаємо графік робіт, виїжджаємо за адресою. Якщо робота виконана неякісно, ​​ми її доробляємо і складаємо протокол про порушення правил благоустрою. Приводити мережі до ладу необхідно з метою пожежної безпеки, а також для відповідності правилам їх розміщення в будинках і покрівлях», - зазначив Костянтин Фещенко.

Такі роботи підприємство виконує постійно. Замовлення виконуються за зверненнями громадян, що надходять не тільки на підприємство, а й в районні адміністрації, на ділянки КП «Жилкомсервіс», до інформаційно-диспетчерської служби «1562».

Друкувати
Останні новини