У харківських дитсадках готуються до новорічних свят
10 грудня 2014 11:31 Суспільство
У харківських дитсадках готуються до новорічних свят Святкові заходи, присвячені майбутньому Дню святого Миколая, Новому року та Різдву Христову, проходять у дитячих садках міста.

Діти вже почали прикрашати свої групи, новорічну ялинку і розучувати номери до свят. Зокрема, очікують майбутніх свят у дитячих садках №24 та №420.

Як повідомила завідувачка дитячого садка №24 Наталія Шмельова, традиційні святкові заходи в садку почнуться вже на цьому тижні. Так, в цю п'ятницю там пройде конкурс «Міс Зима», де оберуть саму добру, талановиту і найчарівнішу дівчинку. 19 грудня, у День святого Миколая, малюкам покладуть під подушки подарунки, а з 22 по 31 грудня в кожній з груп пройдуть новорічні ранки, на яких в гості до дітей традиційно прийде Дід Мороз.

«У нас своє казкове держава. Діти з нетерпінням чекають свят: пишуть листи Дідові Морозу, чекають подарунків. Прихід Діда Мороза - це традиція, це казка для малюків і диво. Навіть батьки приносять в дитячий садок новорічні вироби, якими прикрашають наш дитячий садок», - зазначила Наталія Шмельова.

Також готуються до новорічних свят в дитячому садку №420, який незабаром відзначить своє 30-річчя. Як повідомила завідувачка дитячого садка, новорічні ранки тут пройдуть з 25 по 29 грудня. Вихованці дитсадка вже розучують вірші, пісні і танці, прикрашають групи і зали, готуються до конкурсу на кращу саморобку. Діти тут також традиційно відсвяткують і День святого Миколая, і Новий рік, і Різдво Христове з Дідом Морозом, Снігуронькою та безліччю подарунків.

Зазначимо, що в дитячому садку №24 - 294 вихованці, з них 9 дітей прибули із зони військових дій, а в дитячому садку №420 - 304 дитини. В обох дитсадках по 12 груп для дітей різного віку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини