У харківських будинках будуть нові ліфти - Ігор Терехов
24 березня 2021 13:21 ЖКГ
У харківських будинках будуть нові ліфти - Ігор Терехов Місто продовжить інвестувати в ліфтове господарство і покращувати якість послуг, які харків'янам надає КСП «Харківгорліфт».

Про це сьогодні, 24 березня, після робочої зустрічі на підприємстві заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. В ході відвідування він ознайомився з роботою системи диспетчеризації та розробками підприємства, а також відвідав цех з виробництва ліфтових кабін.

«Від того, наскільки чітко працює ліфт, залежить багато чого: починаючи від настрою людини і закінчуючи рівнем її комфорту і безпеки під час пересування. Тому сьогодні ми приділяємо велику увагу ремонту ліфтів, яких на обслуговуванні у підприємства знаходиться близько 7 тисяч. На жаль, 90% з них вже відпрацювали свій так званий ресурс, але ми підтримуємо їх у стабільному стані», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив директор КСП «Харківгорліфт» Олексій Топчій, цього року з міського бюджету було виділено 70 млн грн на поточний ремонт ліфтів і 40 млн грн на капітальний. За ці кошти планують реконструювати близько 350 ліфтів, а також закупити 27 нових одиниць.

«Я вважаю, що цього, звичайно, недостатньо. Тому ми зараз працюємо з фінансовими установами, щоб додатково залучити кредитні ресурси. Тобто з одного боку будемо розвивати кредитну лінію, а з іншого боку продовжимо розвивати власне виробництво. У підприємства є своя ремонтна база, яка випускає кабіни, двері, електропроводку та інші необхідні елементи. Це все дозволяє нам більш швидко реагувати на запити, які виникають у харків'ян», - зазначив Ігор Терехов.

Крім того, Ігор Терехов нагадав, що в місті працює автоматизована диспетчерська служба, яка в цілодобовому режимі приймає заявки на екстрені виклики. Сьогодні підприємство має 17 джерел надходження заявок, серед яких чат-боти, письмові і телефонні звернення тощо. Як зазначили на підприємстві, завдяки підвищенню рівня технічного обслуговування та проведенню капітальних ремонтів кількість заявок з кожним роком зменшується.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини