У «Харківміськліфт» - новий директор
04 грудня 2015 11:28 Місто
У «Харківміськліфт» - новий директор Анатолій Кандауров подав у відставку з посади директора КСП «Харківміськліфт». Новим директором призначений Олексій Топчій.

Нового директора колективу підприємства сьогодні, 4 грудня, представив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко.

Він подякував Анатолію Кандаурову за внесок, який він вніс у розвиток підприємства, і висловив упевненість, що місто і надалі буде з ним співпрацювати. «Ті плани і завдання, які ви ставили перед колективом сьогодні, будуть виконуватися і завтра. Олексій Олександрович тільки зміцнить цей напрямок», - зазначив Андрій Руденко.

Нагадаємо, Анатолій Кандауров очолював підприємство з 2007 року. За його словами, він йде у відставку у зв'язку з похилим віком.

«Ми прославилися не тільки в нашому місті! Ми працювали і в Італії, і з Туреччиною, і з іншими напрямками, для того щоб підсилити наш житловий фонд і поліпшити його стан. Безумовно, приходить час: вік - 65 років. Я прийняв рішення піти у відставку. Не через погану роботу або погані показники, а через те, що вже важко виконувати обов'язки директора», - зазначив Анатолій Кандауров.

Олексій Топчій, у свою чергу, запевнив, що буде переймати досвід колишнього директора. «Все те, що позитивне є на підприємстві і дає фінансовий результат, а потім дозволяє розділити і своєчасно виплатити заробітну плату, безумовно, буде збережено і примножено. Я не прихильник революційних змін. Я буду переймати і зберігати позитивний досвід підприємства», - підкреслив новий директор «Харківміськліфта».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини