У ході «Зеленої весни» вже привели до ладу більше тисячі гектарів території міста
09 квітня 2013 13:57
У ході «Зеленої весни» вже привели до ладу більше тисячі гектарів території міста 1,2 тис. га території міста вже привели до ладу під час двомісячника з благоустрою «Зелена весна-2013».

Про це сьогодні, 9 квітня, повідомили в Департаменті комунального господарства.


Зокрема, від сміття та листя очистили 1,3 тис. дворів, 177 вулиць, 26 га кладовищ, а також 324 га парків та скверів.

Крім того, за цей час у Харкові ліквідували 35 сміттєзвалищ, вивезли 12,6 тис. сміття, знесли 363 аварійних дерева, виконали санітарну обрізку 2,7 тис. дерев, посадили 535 дерев. Також в місті прибирали береги водойм, водовідводні канави, опори від наклейок, а також відновлювали асфальтобетонне покриття доріг після розриттів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини