У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах
14 січня 2014 13:05
У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах Взимку на мережах КП «Харківводоканал» щодня відбувається 10-15 аварій, влітку - 20-25.

Про це сьогодні, 14 січня, повідомив генеральний директор підприємства Іван Корінько.

Як приклад журналістам показали роботу аварійної бригади, яка ліквідувала течію біля будинку по пр. Гагаріна, 176, корп. 8. Напередодні там прорвало трубу, і місцеві жителі повідомили про це ввечері. Сьогодні працівники КП «Харківводоканал» з самого ранку приступили до ліквідації течії: знайшли місце пориву, розкопали яму, встановили хомут. Зазвичай такі аварії займають у аварійної бригади близько чотирьох годин. «Терміни виконання робіт залежать від складності ушкоджень труби. Але ми все ж намагаємося виконати ремонт день у день», - зазначив Іван Корінько.

Всього над ліквідацією поривів у Харкові працюють три-чотири аварійні бригади в кожному районі міста.

За словами керівника КП «Харківводоканал», зношеність водогону в Харкові складає близько 70%, але при цьому міська влада щороку виділяє на ремонт і заміну труб 17 млн ​​грн. Найбільш проблемними районами в плані поривів Іван Корінько назвав Олексіївку, селища П'ятихатки та Кулиничі. Втім, із реконструкцією частини водогону, який забезпечує водою Олексіївку, водопостачання цього житлового масиву значно покращилося.

Як повідомив директор КП «Харківводоканал», в 2010 році було зафіксовано 5 тис. заявок на ліквідацію поривів, в 2011 - 4,5 тис., в 2012 - 4,2 тис.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах У Харкові зменшується кількість поривів на водопровідних мережах

Друкувати
Останні новини