У Харкові закуплять 30 нових спецмашин для вивозу сміття
10 червня 2013 12:20
У Харкові закуплять 30 нових спецмашин для вивозу сміття 31 одиницю спеціальної техніки закупить КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нинішнього року.

Про це сьогодні, 10 червня, повідомив директор підприємства В'ячеслав Мустафін.

За його словами, на ці витрати місто виділило 21 млн грн. Серед нової техніки - 18 сміттєвозів, самоскиди, спецмашина для очищення проїжджої частини від снігу, а також дробарка для гілок.

За словами В'ячеслава Мустафіна, сміттєвози «Foton» використовуються на підприємстві вже чотири роки, зараз в експлуатації їх близько 30. Нові машини «Foton» закуплять і цього року, оскільки ця техніка добре себе зарекомендувала.

Як повідомив радник міського голови Фазіль Аббасов, у найближчі 5 років підприємство планує оновити всю автомобільну техніку. Всі машини КВПВ будуть заднього завантаження й будуть призначені для обслуговування євроконтейнерів.

Як розповів радник міського голови, розширення парку техніки тягне за собою і потребу в більш масштабному ремонті та утриманні автомобілів. У планах підприємства - побудувати на його території станцію технічного обслуговування авто, які знаходяться на балансі КВПВ. СТО буде розраховане на обслуговування одночасно 20 одиниць техніки та зберігання 50 авто.

Зазначимо, минулого року на нову техніку для КВПВ було витрачено 15 млн грн, за рахунок заміни техніки підприємство заощадило на паливі 11 млн грн. На сьогоднішній день в автомобільному парку комунального підприємства - 150 спеціальних машин. Знос техніки на підприємстві складає більше 50%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Новини по темі:
Останні новини