У Харкові встановили меморіальну дошку рятівнику, який загинув у Пісочині
27 листопада 2013 13:39
У Харкові встановили меморіальну дошку рятівнику, який загинув у Пісочині Меморіальну дошку молодшому сержанту служби цивільного захисту населення Вадиму Чмужу встановили сьогодні, 27 листопада, на будівлі пожежно-рятувальної частини №7 Жовтневого району.

У заході взяли участь начальник Головного управління ДСНС України в Харківській області Павло Одарюк, представники громадських організацій, товариші по службі загиблого, його родичі, школярі.

«У свої 22 роки цей хлопець був не тільки сильною людиною, але й професійним рятувальником. Він міг блискавично приймати рішення і боявся не за себе, а за інших людей. Пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях», - зазначив Павло Одарюк.

Після відкриття меморіальної дошки прогримів салют, а настоятель храму Вознесіння Господнього Михайло Скорик помолився за упокій душі Вадима Чмужа і освятив пам'ятну табличку.

Нагадаємо, пожежа в двоповерховому гуртожитку в сел. Пісочин сталася вночі 17 жовтня. Вже після його ліквідації, о 3:45, обвалилася плита перекриття будинку, що привалила двох рятувальників, які проводили огляд будівлі. Вадим Чмуж загинув на місці, а Сергій Іскрич вижив і переніс три операції. Мешканці гуртожитку не постраждали.
Друкувати
Останні новини