У Харкові визначили кращих спортсменів січня
07 лютого 2013 17:13
У Харкові визначили кращих спортсменів січня У Харкові визначили кращих спортсменів і тренерів січня. 

Засідання Експертної комісії з визначення кращих спортсменів та тренерів місяця в місті Харкові відбулося сьогодні, 7 лютого. Головував на засіданні заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов.

На розгляд комісії були висунуті кандидатури харківських спортсменів, які досягли високих результатів протягом січня у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Кандидатури розглядались у двох категоріях: серед спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

Кращим спортсменом Харкова серед спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту одноголосно визнали Сергія Седнєва, який посів четверте місце на етапі Кубка світу з біатлону в м. Оберхоф (Німеччина). Серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями кращою визнали дворазову переможницю чемпіонату України з біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухової системи Людмилу Павленко.

Кращими тренерами визнали, відповідно, Івана Ігнатьєва та Валерія Казакова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини