У Харкові пройшов фестиваль іноземних студентів
23 листопада 2012 20:30
У Харкові пройшов фестиваль іноземних студентів IХ Міжнародний фестиваль іноземних студентів пройшов сьогодні, 23 листопада, у Палаці студентів Національного технічного університету «ХПІ».

Учасників фестивалю привітав начальник відділу по роботі з об'єднаннями громадян Олександр Стерін. «У такому великому освітньому, науковому, культурному центрі, як Харків, проведення подібних фестивалів сприяє зміцненню дружби і взаєморозуміння між людьми, між народами, а значить, і між країнами», - зазначив Олександр Стерін.

Також він вручив подяки Харківського міського голови активістам, громадська діяльність яких пов'язана із зміцненням міжнаціонального миру та злагоди в Харкові.

У святі взяли участь іноземні студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харківського національного медичного університету, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківської державної академії культури, Харківської інженерно-педагогічної академії, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та інших ВНЗ міста. На сцені виступили студенти з Туркменістану, Таджикистану, Китаю, Індії, В'єтнаму, Монголії, Марокко, Нігерії, Мадагаскару та інших країн. Вони співали народні пісні та естрадні хіти, виконували національні і сучасні танці.

Як повідомили під час фестивалю, у Харкові навчаються понад 17 тис. іноземних студентів з 93 країн світу.

Довідка.
IХ Міжнародний фестиваль іноземних студентів організувала Харківська міська громадська організація іноземних студентів і громадян за підтримки Харківської міської ради.
Друкувати
Останні новини