У Харкові пройшла хресна хода, присвячена 1025-річчю Хрещенню Русі
02 червня 2013 13:08
У Харкові пройшла хресна хода, присвячена 1025-річчю Хрещенню Русі Віруючі Харківщини сьогодні, 2 червня, пройшли хресним ходом від Свято-Благовіщенського кафедрального собору до Свято-Покровського чоловічого монастиря.

Хресний хід став продовженням урочистих заходів, які проходять в Харкові і присвячені 1025-річчю Хрещення Київської Русі та вшануванню священномучеників Слобожанського краю. Хресний хід очолили священнослужителі Харківської єпархії, які несли шановані на Слобожанщині ікони. Також вони відправили службу в пам'ять про священномученників Слобідського краю. Всього в ході взяло участь кілька тисяч осіб.

У дворі Покровського монастиря хресний хід зустрічали предстоятель Української православної церкви митрополит Київський і всієї України Блаженніший Володимир і керуючий Харківської єпархії УПЦ владика Онуфрій. Вони привітали харків'ян з річницею Хрещення Київської Русі, й Митрополит Володимир благословив усіх віруючих.

Довідка. Святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі встановлено Указом Президента України від 10 листопада 2009 року №915 «Про відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», Указом Президента України від 21 січня 2013 №34/2013 «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі », розпорядженнями Кабінету Міністрів України. Вшанування святих Слобідського края 1 червня було встановлено Харківською єпархією УПЦ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини