У Харкові пройшла хода, присвячена Євро-2012
30 червня 2013 15:31
У Харкові пройшла хода, присвячена Євро-2012 Хода волонтерів, присвячена річниці проведення в Харкові Євро-2012, пройшла сьогодні, 30 червня.

Як повідомили організатори, в ході взяло участь близько 100 волонтерів з України, Росії, Грузії, Нігерії та Бразилії, які допомагали проводити чемпіонат Європи з футболу минулого року.

Колона стартувала о 14:00 з пл. Свободи і рухалася за наступним маршрутом: вул. Сумська - пр. Московський - Червоношкільна набережна - вул. Руставелі - пл. Руднєва - вул. Плеханівська - ОСК «Металіст». Прибувши на стадіон, учасники маршу зробили по його чаші коло пошани, скандуючи при цьому здравиці Євро-2012 і Харкову.

Після цього пройшла скайп-конференція, в ході якої «харківські» волонтери поспілкувалися з волонтерами з інших країн, які не змогли сьогодні приїхати до міста.

Довідка. У Харкові з 9 по 17 червня 2012 року проходили матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Всі три матчі групового етапу зіграла збірна Голландії. Всі матчі пройшли на стадіоні «Металіст». Напередодні кожного поєдинку голландські вболівальники разом з харків'янами йшли ходою вулицями міста - від пл. Свободи до стадіону «Металіст».
Теги:

Друкувати
Останні новини