У Харкові пройде міський конкурс юних пожежників
02 квітня 2012 15:44
У Харкові пройде міський конкурс юних пожежників Міський конкурс дружин юних пожежників серед харківських школярів відбудеться 3 квітня (початок о 15:00) у Палаці дитячої та юнацької творчості (пр. Тракторобудівників, 55).

Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти, Головне управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Харківській області та Харківський обласний благодійний фонд «Пожежна безпека».

Учасники міського конкурсу - переможці районних етапів - представлятимуть усі райони Харкова. Кожна команда складається з шести чоловік і бере участь у чотирьох конкурсах: «Візитка», домашнє завдання «Людина в надзвичайній ситуації», «Знавці пожежно-рятувальної справи» і вирішення ситуаційних питань («Знання грибів», «Надання медичної допомоги», «Надання першої допомоги потопаючому»).

Команди-переможці та учасники міського конкурсу дружин юних пожежників отримають дипломи та цінні подарунки Департаменту освіти.

Переможці міського конкурсу здобудуть право на участь в обласному етапі конкурсу дружин юних пожежників серед шкіл Харківської області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини