У Харкові проведуть круглий стіл з проблем материнства
10 травня 2012 18:05
У Харкові проведуть круглий стіл з проблем материнства Круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня матері, пройде 11 травня в спортивному клубі «Аква-Спорт».

Як повідомили організатори, мета круглого столу - об'єднати зусилля з підвищення якості і доступності медичної допомоги жінкам.

Учасники заходу розглянуть проблеми профілактичних медоглядів, питання збереження репродуктивного здоров'я. Під час круглого столу також обговорять ефективність заходів з оздоровлення вагітних, вплив аквагімнастики на здоров'я майбутньої дитини.

Організатори відзначають, що в Харкові на ініціативу міської ради вже рік реалізують проект «Здорова вагітність - здорові діти». У рамках проекту вагітні харків'янки відвідують заняття з аквагімнастики. Близько 400 жінок уже відвідали безкоштовне заняття, а 24 вагітних, що належать до соціально незахищених верств населення, пройшли повний курс з восьми занять з аквагімнастики і підготовки до пологів.

Круглий стіл розпочнеться о 14:00 за адресою вул. Астрономічна, 7а.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини