У Харкові планують встановити рекорд на наймасовіший флешмоб, присвячений олімпійському руху
21 травня 2013 14:31
У Харкові планують встановити рекорд на наймасовіший флешмоб, присвячений олімпійському руху Масовий флешмоб пройде у Харкові 25 травня з 11:30 на пл. Свободи.

Про це сьогодні, 21 травня, під час прес-конференції у прес-центрі міської ради повідомив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов.

Захід пройде на честь олімпійського руху і століття 1-й Російської Олімпіади у Києві. У Харкові планують встановити рекорд України як найбільшого у країні флешмобу, присвяченого олімпійському руху. Флешмоб пройде в рамках міського фестивалю шкільних груп підтримки. На сьогоднішній день до встановлення рекорду вже готуються 3,5 тис. учасників шкільних груп підтримки та 200 волонтерів Харківської академії фізичної культури. Танцювати дівчата будуть під пісню «Welcome to Kharkiv!».

Як повідомив президент Харківської обласної федерації спортивної аеробіки та фітнесу Андрій Боляк, цей флешмоб буде незвичайним. До традиційних рухів учасників флешмобу додасться хореографія, під час танцю дівчата створять фігуру, яка символізує п'ять олімпійських кілець. «Євро-2012 показав, що нам необхідно підтримувати і розвивати культуру вболівальників», - підкреслив Андрій Боляк.

Зараз учасники флешмобу в районах готуються до цього заходу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини