У вересні почнуться заняття для нових слухачів курсів з підготовки харківських гідів та екскурсоводів, які проводить Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради спільно з КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва».
Про це 12 серпня повідомила директор центру Ірина Тимченко під час першого практичного заняття для слухачів курсів - пробної екскурсії тролейбусним маршрутом «Харків: дорогою ветеранів».
Директор центру зазначила, що курси гідів та екскурсоводів працюють на базі тренінгового центру з підготовки та підвищення кваліфікації працівників сфери туризму, який організовано в травні 2011 року. Випускники курсів зможуть працювати на тролейбусних, трамвайних, автобусних і піших екскурсіях Харковом, які найближчим часом почнуть свою роботу. Також молоді екскурсоводи зможуть брати участь в проведенні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, приймати іноземні делегації та гостей міста
«Наш тренінговий центр організовано за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва. Серед напрямів навчання - готельний, ресторанний бізнес, навчання навичкам ведення екскурсій. Останній напрям розроблено для молодих фахівців у галузі туризму, які вестимуть екскурсії як для українських громадян, так і для іноземців. Тому на курси ми також запрошуємо перекладачів та людей, які здобули освіту на факультетах іноземних мов. Для них розроблено курси англійською та німецькою мовами», - зазначила директор КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» Ірина Тимченко.
Вона підкреслила, що курси розраховані на короткострокове навчання: два тижні теоретичних занять і ще два - практичних.
«Зараз ми проводимо курси на 16 годин. Але тепер ми розуміємо, що для повноцінного навчання нам потрібно вдвічі більше годин. Тому з вересня ми плануємо ввести курси на 32 години, де половину часу буде приділено краєзнавству та історії, половину - технології проведення екскурсії, методиці проходження маршруту та специфіці спілкування з екскурсантами. Ці 32 навчальні години можна буде вмістити як в кілька днів, так і в кілька місяців. Про строки ми домовлятимемося з групою, яка навчатиметься з вересня», - підкреслила директор комунального підприємства.
Вона додала, що на курсах викладають кваліфіковані педагоги. Зокрема, практичні заняття з краєзнавства та історії Харкова проводить професор Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Сергій Куделко. У подальшому до навчання залучатимуть найкращих випускників тренінгового центру.
Оплата за курси буде символічною.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум









