Виставки робіт художниці Ганни Щербакової «Світ моїх вражень» та Ірини Бережної «Благословенна Земля» проходять в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (вул. Сумська, 25).
Як розповіли в галереї, улюблені жанри 15-річної Ані Щербакової - пейзаж і натюрморт. Також дівчинка любить зображати тварин.
«Для натюрморту, на її погляд, більше підходить акварель. Тварин і інтер'єри вона любить малювати у графічних техніках (туш, перо, гелева ручка, акварель з тушшю). А для пейзажів гарні всі техніки - акварель, акрил, олія та графіка. Аніни сюжети - це і робота з натури (натюрморти, куточки природи, що сподобалися), і фантазійні пейзажі, бачені уві сні або в книгах. Окрема тема - тварини. Олені, кішки, собаки різних порід, у різних ракурсах, різних характерів. Попереду у Ані ще багато відкриттів і цікавих подій», - розповіли про виставку «Світ моїх вражень» у галереї.
Експозиція Ганни Щербакової буде відкрита до 7 серпня.
А дизайнер інтер'єру, декоратор, керівник дитячої студії творчості у селищі Старий Салтів Ірина Бережна представила виставку «Благословенна Земля».
«Ще зі шкільних років Ірину хвилює тема екології. У грудні 2017 року вона була організатором дитячої еко-виставки «Жива» у нашому місті. Любов до природи і подорож на острів Шрі-Ланка визначили тему виставки. Sri Lanka перекладається як «Благословенна Земля». Ірина вважає: «Кожна квітка, кожне дерево, кожен камінчик - вся наша планета благословенна. Вона радує нас кожен день своїми барвами, вона дарує нам життя і надихає нас. І нам потрібно якомога дбайливіше до неї ставитися, проявляючи свою любов діями», - розповіли про автора і тему робіт у виставковому центрі.
Також Ірина Бережна 28 липня і 4 серпня проведе в «Бузку» безкоштовний майстер-клас для дорослих і дітей з виготовлення еко-сумок і мішечків для купівлі (початок - о 12:30).
Експозиція «Благословенна Земля» працюватиме до 5 серпня.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум