У Фрунзенському районі побили робочих, які спилювали аварійні дерева
14 травня 2015 18:04 Оперативна інформація
У Фрунзенському районі побили робочих, які спилювали аварійні дерева Чотирьох працівників фірми-підрядника КП «Харківзеленбуд» сьогодні, 14 травня, побили за те, що вони пиляли дерева.

Як повідомили в Адміністрації Фрунзенського району, подія сталася на вул. Маршала Рибалки, 17/2 близько полудня. За словами робітників, маючи всі дозвільні документи, вони, як завжди, займалися кронуванням і спилом аварійних дерев, коли жінка, що проходила поруч, раптом почала обурюватися і в підсумку викликала міліцію. Співробітники Фрунзенського райвідділу перевірили наявні у робітників акти на виконання робіт, порушень не знайшли і поїхали.


Незабаром туди ж під'їхало два автомобілі, з яких вийшло близько 10 осіб. Деякі назвалися представниками спецроти харківської міліції «Східний корпус», хоча не мали відповідної уніформи, в інших робочі впізнали членів екогруппи «Печеніги», представників «зелених». Вони почали бити бітами робітників, двом з них вибили зуби.

До місця події під'їхало ще два мікроавтобуси, з яких вийшли люди в камуфляжі і представилися «Східним корпусом». За словами робітників, вони не перешкоджали людям, що били їх. У підсумку, у бригади забрали пилки і весь інструмент, яким вони працювали. Постраждалим запропонували проїхати до райвідділу для оформлення свідчень, але по дорозі всі машини роз'їхалися в невідомому напрямку. Пізніше бригаду робітників все ж опитали співробітники Фрунзенського райвідділу міліції, також потерпілі зараз дають свідчення в прокуратурі Фрунзенського району.


«Інакше як свавіллям і провокацією цю подію назвати не можна. Люди серед білого дня виконують свою роботу на цілком законних підставах, і на них нападають невідомі, які б'ють їх, крадуть інструмент і безкарно тікають. Зараз ми чекаємо на коментарі харківської міліції», - зазначив заступник Харківського міського голови з питань ЖКГ Андрій Руденко.

Друкувати
Останні новини