У «ЄрміловЦентрі» пройде виставка графіки Олени Кудінової
21 травня 2018 13:43 Культура
У «ЄрміловЦентрі» пройде виставка графіки Олени Кудінової Відкриття персональної виставки робіт харківської художниці та дизайнера Олени Кудінової «Джерело кольору» відбудеться 25 травня у центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» (пл. Свободи, 4).

На виставці будуть представлені понад сто робіт станкового живопису та графіки кінця 1980-х - середини 2010-х років. Більшість робіт експонується вперше.

«Колір - це першопричина всього, що відбувається з мистецтвом художниці. Він задає кордони форми, ім'я якої «абстракція». І навіть обрані образотворчі мотиви (чайні чашки, келихи, «ботанічні» та архітектурні елементи) не руйнують її природу. Художній образ розвивається, змінюється, отримує новий характер», - розповіли про роботи Олени Кудінової у «ЄрміловЦентрі».

Відкриття експозиції - о 18:00. Виставка працюватиме до 15 червня.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут

Довідка. Олена Кудінова (1958-2017) закінчила Харківський художньо-промисловий інститут, факультет «Дизайн інтер'єру». З 1980 року постійний учасник виставок, у тому числі в Німеччині, Норвегії, США, Польщі. У 1990-1992 роках - стипендіат Спілки художників СРСР у секції «Графіка». Творчість художниці відзначена нагородами Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Золотий перетин» (номінація «Графік року», 1998); фестивалю предметного дизайну «Водопарад» (Харків, 2002-2012). Роботи Олени Кудінової публікувалися в американському збірнику «Краща друкована графіка. Міжнародна колекція» (1997). Картини знаходяться у вітчизняних, зарубіжних музеях і галереях, а також у приватних колекціях. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини