У «ЕрміловЦентрі» обговорять французьке кіно
15 січня 2013 10:39
У «ЕрміловЦентрі» обговорять французьке кіно Демонстрація французького документального кіно з подальшим обговоренням пройде з 15 по 17 січня в «ЄрміловЦентрі».

Цикл «Відлуння утопій у культових фільмах» буде присвячений відомому французькому кінорежисеру-документалісту Крісу Маркеру.
 
Так, у вівторок, 15 січня, о 18:00 почнеться стрічка «Колір повітря - червоний».

У середу, 16 січня, в центрі покажуть фільм «Шістдесяті, перша частина», а в четвер, 17 січня, - «Шістдесяті. Частина друга». Початок обох сеансів - о 18:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини