У дитячу лікарню №16 надійшла гуманітарна допомога
12 березня 2016 09:39 Медицина
У дитячу лікарню №16 надійшла гуманітарна допомога Чергова гуманітарна допомога надійшла в Харківську міську клінічну дитячу лікарню №16.

У лікувальний заклад доставили медикаменти - глюкозу та фізрозчин. Це препарати, вкрай необхідні для проведення супровідної терапії онкохворих дітей. За словами фахівців, для лікування онкогематологічних захворювань крім специфічних дорогих медикаментів необхідні і такі звичайні препарати.

Як повідомила головний лікар лікарні Тетяна Харченко, супровідна терапія може коштувати до 1 тис. грн в день.

«Ми не знаємо, як розгорнеться захворювання, як поведе себе дитячий організм і які препарати знадобляться. А це антибіотики, противірусні, протигрибкові препарати, фізрозчин, якого потрібно до трьох літрів на добу. І з урахуванням того, що медикаменти зараз стали дорожче вп'ятеро, звичайно, все це неймовірно дорого», - підкреслила Тетяна Харченко.

Допомагають пацієнтам онколікарні благодійники, громадські організації Харкова, які співпрацюють з міською владою з реалізації численних проектів, в тому числі і щодо підтримки дітей з онкогематологічними захворюваннями.

«Потрібні добрі люди. І ось приклад цих добрих людей. Починаючи, напевно, з мера міста Геннадія Адольфовича Кернеса, який перераховує нам свою зарплату, і ми купуємо на неї медикаменти для лікування хворих дітей. За допомогою ось таких добрих людей ми і лікуємо наших маленьких пацієнтів», - підкреслила головний лікар.

При цьому вона зазначила, що якщо в 1992 році в лікарні видужувало всього 5% онкохворих дітей, то зараз - 75%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини