У дитсадку №30 на Олексіївці відкрилися ще дві групи
28 серпня 2015 17:40 Суспільство
У дитсадку №30 на Олексіївці відкрилися ще дві групи Дві групи для дітей молодшого та середнього дошкільного віку відкрилися сьогодні, 28 серпня, в дитсадку № 30 на вул. Ахсарова, 13-б.

Тепер туди зможуть ходити ще 50 вихованців. У церемонії відкриття взяли участь голова Адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський, батьки з дітьми, колектив дитсадка.

«Майже рік тому на цьому самому місці Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у відкритті перших двох груп. Тоді батьки говорили, що є необхідність відкрити ще додаткові групи. Минув рік, і ось, як і обіцяв міський голова, ми відкриваємо дві групи для дітей напередодні нового навчального року», - зазначив Володимир Котковський.

Голова райадміністрації передав дошкільному навчальному закладу подарунок від Геннадія Кернеса - багатофункціональний телевізор.

Завідуюча дитсадком №30 Олена Худяєва подякувала міській владі, батькам і колективу дитсадка за ті ресурси і сили, які вони вклали в ремонт приміщень.

«Тут ми бачили повну розруху - голі стіни, все було вирізано... Але спільними зусиллями нам вдалося підготувати нові приміщення, купити обладнання, меблі. Так, на Олексіївці є багато дитсадків, але вони заповнені, тому у відкритті цих груп була і є велика необхідність, батьки до нас постійно звертаються. Ми розраховуємо, що наступного року нам вдасться прийняти ще більше дітей», - повідомила Олена Худяєва.

Як зазначив Володимир Котковський, міська влада займеться вивченням питання, як розширити дитсадок і відкрити в ньому ще більше груп.

Довідка. Дитячий садок №30, розрахований на 220 місць, був побудований в 1989 році, але через зменшення кількості дітей його закрили в 1996-му. У частині приміщень дитсадка з 1997 року до 2013 року функціонував Дзержинський районний військкомат. Але, враховуючи потребу жителів Олексіївки в додаткових місцях у дитячих садках, ясла-садок №30 відновили роботу в жовтні 2014 року, зараз їх відвідують 59 дітей.

Торік за рахунок коштів міського бюджету було розпочато поетапне відновлення дитячого садка: там ввели в експлуатацію харчоблок, пральню, групові приміщення, медичний блок, придбали технологічне обладнання, меблі, впорядкували територію.

Друкувати
Останні новини