У Чорнобильській майстерні пройде виставка скульптур екологічної тематики
12 грудня 2012 12:50
У Чорнобильській майстерні пройде виставка скульптур екологічної тематики Відкриття виставки скульптур Людмили та Фелікса Бетліємських відбудеться 13 грудня (початок о 15:00) у приміщенні Чорнобильської історичної майстерні (вул. Фрунзе, 1).

Як повідомляють організатори, на виставці показано роботи, виконані в бронзі. Тематично скульптури пов'язані зі взаєминами людини і природи. На виставці також буде показано скульптурні портрети чорнобильців. Автор серії портретів - Фелікс Бетліємський.

Виставка присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини