У четвер в селищі Кулиничі не буде води
26 листопада 2013 17:17
У четвер в селищі Кулиничі не буде води Водопостачання сел. Кулиничі буде припинено з 8:00 до 22:00 28 листопада.

Як повідомили в КП «Харківводоканал», відключення води пов'язане з планово-попереджувальним ремонтом водопровідних споруд.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини