У 2012 році в харківських школах пройдуть два Останніх дзвінки
28 березня 2012 18:13
У 2012 році в харківських школах пройдуть два Останніх дзвінки Через проведення в місті матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року графік закінчення навчального року змінено і в школярів буде два Останніх дзвінки.

Про це сьогодні, 28 березня, на «гарячій лінії» в харківській редакції газети «Комсомольская правда в Украине» повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, у 2012 році в 11-х класів навчання закінчиться з настанням травневих свят. 4 травня в них пройде перший іспит. Випускна підсумкова атестація цього року закінчується 10-11 травня, після чого стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Ольга Деменко уточнила, що в 9-х класів заняття закінчуються після 9 травня. «У 9- і 11-х класів Останній дзвінок пройде 11 травня, у решти класів він відбудеться 25 травня», - уточнила директор департаменту.

За інформацією Ольги Деменко, 12 травня 11-класники отримають атестати зрілості, а 13 травня пройде традиційний загальноміський випускний на пл. Свободи. Директор Департаменту освіти підкреслила, що всі комунальні служби, профільні департаменти міської ради, а також правоохоронці готові до проведення цього масового заходу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини