Творчий конкурс «Сад Шевченка» планують зробити всеукраїнським
21 жовтня 2016 15:58 Культура
Творчий конкурс «Сад Шевченка» планують зробити всеукраїнським Фінал другого сезону творчого екологічного конкурсу «Сад Шевченка» пройде 24 жовтня і 1 листопада у харківському рок-клубі «Akuna Matata» (вул. Пушкінська, 5).

Про це сьогодні, 21 жовтня, на прес-конференції повідомив голова оргкомітету конкурсу Євген Фрідлянд.

За його словами, у вересні проходив прийом заявок на другий сезон конкурсу, журі обрало кращих і тепер, протягом двох днів відбудуться фінальні виступи. Якщо в першому сезоні було всього п'ять номінацій («барди», «поети», «рок», «реп» і «гумор»), то зараз перелік розширили і додали категорії «графіка», «живопис», «дизайн», «декор», «художня критика», «кіно» та ін.

24 жовтня з 15:00 виступатимуть фольк-групи, з 16:00 - репери, з 19:00 - рок-виконавці. 1 листопада з 14:00 розпочнеться презентація робіт стріт-арту, дизайнерів, художників, графіків, скульпторів, з 17:00 - показ фільмів, а з 19:00 - виступатимуть барди та поети. Вхід на всі заходи - безкоштовний.

Як повідомили організатори, пізніше всі виступи викладуть в інтернет, і планується, що в лютому українці зможуть проголосувати за кращих виконавців і майстрів образотворчого мистецтва за допомогою sms. Планується, що в наступні роки переможці двох сезонів «Саду Шевченка» увійдуть до складу харківської команди і представлять рідне місто на суд всієї Україні.

«Ми плануємо третій сезон зробити всеукраїнським, а четвертий - міжнародним. Є люди в Америці, Канаді, Ізраїлі, яким подобається наш конкурс», - повідомив Євген Фрідлянд.

Зазначимо, що тема творчого конкурсу - «Віримо в себе! Віримо в Україну!». Завдання конкурсу - популяризація української культури та розширення можливостей творчого самовираження учасників, розвиток толерантного ставлення до людей, які розмовляють різними мовами. З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут.

Організатори конкурсу «Сад Шевченка» - Громадська організація «Екополiтіка» спільно з Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту й Харківським міським центром дозвілля молоді.

Друкувати
Останні новини