Цього року почнуть ремонтувати шляхопровід через Московський проспект
15 травня 2013 14:47
Цього року почнуть ремонтувати шляхопровід через Московський проспект Ремонт транспортної розв'язки Московський проспект-проспект 50-річчя СРСР розпочнеться в поточному році.

Про це сьогодні, 15 травня, повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Ігор Жданюк.
 
За його словами, ця розв'язка буде основною магістраллю під час проведення в Харкові Євробаскету-2015, тому її ремонт потрібно починати завчасно. Проект ремонту зараз проходить ретельну експертизу, оскільки при будівництві розв'язки в 1960-х роках були закладені транспортні навантаження, характерні для того часу.
 
Ігор Жданюк підкреслив, що шляхопроводом почнуть займатися в 2013 році, а завершать вже в 2014-му. За його словами, роботи розпочнуться з перенесення контактної тролейбусної мережі і закриття однієї смуги - тролейбуси по мосту будуть ходити в обох напрямках, але по одній смузі. Потім дорожники посилять несучі балки і ригелі й відновлять гідроізоляцію покриття мосту.
 
За словами заступника директора департаменту, на шляхопроводі буде знято шар асфальту, тротуари будуть укріплені монолітним бетоном, а потім буде покладений новий шар меншої товщини - щоб знизити навантаження на конструктив мосту. Як уточнив Ігор Жданюк, зараз нашарування старого асфальту на шляхопроводі досягають 45-55 см.
 
Заступник директора департаменту повідомив, що в поточному році також заплановано завершити капітальний ремонт на вулицях Котлова, Червоноармійської та Шевченка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини