Цього року на слухові апарати місто виділило мільйон гривень
13 жовтня 2011 13:40
Цього року на слухові апарати місто виділило мільйон гривень 1 млн грн з міського бюджету виділено цього року на купівлю слухових апаратів для харків'ян зі слабким слухом.

Про це сьогодні, 13 жовтня, на засіданні постійної депутатської комісії з соціального захисту і охорони здоров'я заявив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.
«Ми плануємо звести до мінімуму черговість і реєстр тих, хто потребує такої допомоги. На сьогодні ми зменшили цей список удвічі. І якщо наступного року нам знову виділять хорошу суму на купівлю обладнання, ми зможемо наблизитися до 100-відсоткового забезпечення слабкочуючих харків'ян слуховими приладами», - зазначив директор департаменту Юрій Сороколат.
Він повідомив, що в реєстрі на отримання слухових апаратів переважно люди похилого віку і представники соціально незахищених верств населення: ветерани війни і праці, учасники війни, пенсіонери.
На сьогодні в Харкові проживають 1348 чоловік з проблемами слуху.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини