Цього літа в Харкові планується оздоровити понад 100 тисяч дітей
19 квітня 2017 15:52 Суспільство
Цього літа в Харкові планується оздоровити понад 100 тисяч дітей У пришкільних та позаміських таборах влітку 2017 року зможуть відпочити та оздоровитися майже 104 тис. дітей з Харкова.

Про це сьогодні, 19 квітня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров. За його словами, це 88,5% всіх дітей, які проживають у Харкові (на 1 січня 2017 року - 117 тис. 236 дітей у віці від 7 до 17 років). «Щодо забезпечення дітей літнім відпочинком - це найкращий показник в Україні», - зазначив директор департаменту.

Цього року у Харківській області працюватимуть 28 оздоровчих таборів, у тому числі табір «Ромашка» КП «Харківводоканал» в селищі Васищево.

У місті Харкові, на території Лісопарку, працюватимуть три заміських оздоровчих установи: «Факел» КП «Харківводоканал», «Сонячний» Південної залізниці, «Лісова казка» Головного управління Національної поліції України в Харківській області. Планується, що в цих таборах протягом літа відпочинуть 2050 дітей.

Також в місті працюватимуть 190 пришкільних таборів, які відвідають понад 28 тис. дітей. Тривалість зміни становитиме 14 робочих днів, з 29 травня по 16 червня. У таборах буде організовано дворазове харчування вартістю 20 грн на день. Діти пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно. Також працюватимуть літні табори на базі школи-інтернату №14 (для 70 дітей) та при НВК «Авторська школа Бойка».

Крім того, в оздоровчому режимі все літо працюватимуть 219 дитячих садків, які будуть відвідувати понад 45 тис. вихованців. Вартість харчування в дитячих садках в оздоровчий період зросте на 10%: з перебуванням до 12 годин - до 19,8 грн на день, з цілодобовим перебуванням, а також в санаторних та спеціальних установах - 26,4 грн на день.

У літній період в дитячих комунальних закладах охорони здоров'я будуть функціонувати денні стаціонари для реабілітації дітей з інвалідністю, яким за станом здоров'я протипоказано перебування в дитячих санаторіях.

Олексій Чубаров зазначив, що особливу увагу міська влада приділяє оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій, дітей, які перебувають на диспансерному обліку в медичних установах, талановитих і обдарованих дітей. Всього цього року в оздоровчих таборах всіх форм власності за бюджетні кошти зможуть відпочити понад 70 тис. дітей пільгових категорій, що становить 89,4% їхньої загальної кількості.

«Контроль за підготовкою таборів здійснюватиметься не тільки перед початком роботи табору, але й перед початком всіх табірних змін. Крім того, ми будемо просити Харківську облдержадміністрацію надати максимальну кількість путівок для дітей пільгових категорій, щоб вони змогли відпочити і оздоровитися, в тому числі в таборах на морі. Ми забезпечимо путівками всіх дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей загиблих учасників АТО», - зазначив Олексій Чубаров.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини