Центри надання адмінпослуг відновлюють роботу
17 травня 2022 21:55 Суспільство
Центри надання адмінпослуг відновлюють роботу Дванадцять Центрів надання адміністративних послуг міста Харків відновлюють роботу в середу, 18 травня.

Прийматимуть та видаватимуть документи за попереднім записом в електронній черзі. Зареєструватися можна через: офіційний сайт (https://dozvil.kh.ua/queue), безкоштовний багатоканальний call-центр (0800-304-304), чат-бот у «Telegram» (https://t. me/CNAPKharkiv_bot).

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, через війну поки що немає можливості надавати всі послуги, як це було до 24 лютого, але деякі з них будуть доступні вже з завтрашнього дня. Зокрема це стосується будівництва та частини послуг у сфері реєстрації місця проживання, зокрема, надання довідки про місце реєстрації. Всього надаватимуть 22 послуги, і цей список поступово розширюватиметься.

Графік роботи ЦНАП - з 9:00 до 17:00 щодня, крім суботи та неділі. Адреси центрів: https://dozvil.kh.ua/addresses.

Крім того, консультацію  щодо надання адміністративних послуг можна отримати, звернувшись онлайн через: «Facebook» (https://www.facebook.com/cnap.harkiv/), «Telegram» (https://t.me/dozvil_kharkiv), електронну пошту (dozvil@dozvil.kh.ua).

З переліком 22-х послуг, які будуть надаватися, можна ознайомитись тут. Він поступово розширюватиметься.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини