Центр соціально-психологічної реабілітації дітей надаватиме допомогу сім'ям з дітьми
23 січня 2019 14:19 Суспільство
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей надаватиме допомогу сім'ям з дітьми 75 дітей отримали комплекс послуг у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в 2018 році.

Про це сьогодні, 23 січня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міськради повідомив директор Департаменту служб у справах дітей Олександр Малько.

За його словами, в порівнянні з 2017 роком кількість дітей, які потребували соціально-психологічної допомоги, збільшилася на 12 осіб. При цьому він зазначив, що з 75 дітей, які пройшли реабілітацію в центрі, - 28 були влаштовані в сім'ї, серед них 12 дітей повернено біологічним батькам, решта - усиновлені.

Як повідомив Олександр Малько, найближчим часом комунальну установу буде реорганізовано в Центр підтримки дітей і сімей, що дозволить розширити комплекс послуг, що надаються із захисту прав дітей.

«Як би ми не працювали з дітьми, якщо ніхто одночасно не займається з їхніми батьками, а ми повертаємо їх назад у сім'ю, а дитина з навичками, які вона отримала в центрі, приходить у ту ж середу, з якої її забрали, то потім вона знову деградує. У нас є такі діти, яким вже 10 і більше років, а вони не вміють ні писати, ні читати. Батьки з ними не займаються», - зазначив директор департаменту.

Він додав, що 2018 року в центрі було організовано роботу щодо соціальної підтримки батьків з дітьми, і за останнє півріччя цією послугою вже скористалися 24 родини.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини