Центр надання соціальних послуг Київського району відсвяткував 25-річчя
04 жовтня 2018 16:24 Суспільство
Центр надання соціальних послуг Київського району відсвяткував 25-річчя Урочистості з нагоди 25-річчя Територіального центру надання соціальних послуг Київського району пройшли сьогодні, 4 жовтня, в Центрі культури Київського району (вул. Скрипника, 7).

У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, представники Адміністрації Київського району, депутати, члени профспілкової організації та співробітники центра.

Вітаючи співробітників центру, віце-мер зазначила, що за чверть століття свого існування терцентр став надійним помічником для сотень людей похилого віку.

«Мені хочеться висловити щиру повагу співробітникам терцентру і всім, хто має до нього відношення. Щодня ви даруєте людям частинку своєї душі, зігріваєте теплом, турботою і любов'ю тих, хто особливо цього потребує. На вас лежить колосальна відповідальність, адже результат вашої праці є наочною оцінкою не тільки роботи міської влади, але і ставлення до людей в суспільстві. Тут знаходять надію, радість, бажання спілкуватися і творити!» - сказала Світлана Горбунова-Рубан.

Директор терцентру Петро Коротько зазначив, що з моменту створення установи була виконана колосальна робота, і сьогодні його співробітники успішно впроваджують нові послуги, намагаючись урізноманітнити дозвілля відвідувачів.

«У терцентрі діє підрозділ з обслуговування вдома, відділення адресної грошової допомоги, відділення видачі натуральної допомоги, а з 2017 року введена послуга паліативного догляду та багато іншого. Величезною популярністю користується послуга «Університет третього віку», завдяки якій наші підопічні освоюють комп'ютерну грамотність, вивчають іноземні мови. Безумовно, всі ці досягнення були б неможливі без підтримки керівництва міста!» - сказав Петро Коротько.

В ході заходу кращих працівників центру нагородили Почесними грамотами Харківської міськради, а подарунком для гостей стали виступи творчих колективів.

Довідка. Територіальний центр Київського району був відкритий 5 жовтня 1993 року. На сьогоднішній день в установі обслуговується понад 3 тис. осіб. На базі терцентру працює Клуб активного довголіття «Які наші роки».

Друкувати
Останні новини