Трирічну дівчинку, яка постраждала під час обстрілу мікрорайону Східний міста Маріуполь, готові протезувати в Українському науково-дослідному інституті протезування (Харків).
Про це сьогодні, 19 лютого, на брифінгу в Харкові повідомив заступник міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко.
При обстрілі дитина отримала осколкове поранення гомілки, частину ноги довелося ампутувати. Поранення дівчинка отримала, коли їхала з матір'ю в автомобілі. Жінка загинула на місці.
Сергій Устименко зазначив, що сьогодні обговорив питання лікування дитини в Харкові, і фахівці інституту взялися її протезувати. «Наші протези не поступаються іноземним. Не потрібно всім кидатися лікуватися за кордон. Наша продукція теж високоякісна», - підкреслив заступник міністра.
Зазначимо, що заступник міністра соціальної політики України Сергій Устименко та директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики Руслан Колбаса сьогодні перебувають з робочою поїздкою в Харківському регіоні. Вони відвідали волонтерські центри на Південному вокзалі і Дитячий будинок сімейного типу в селищі Пісочин.
Нагадаємо, що Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності займається комплексною реабілітацією інвалідів з патологією опорно-рухового апарату з усіх областей України, в тому числі пораненим в зоні АТО. У грудні минулого року студенти Харківського інституту банківської справи на благодійному аукціоні надій «Рухаюся-живу!» зібрали 91,5 тис. грн для придбання динамічних параподіумів для реабілітації хворих НДІ, серед яких були і поранені в зоні АТО військові.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум