Третій сезон проекту «Я зможу!» покажуть по телевізору
06 січня 2016 16:47 Суспільство
Третій сезон проекту «Я зможу!» покажуть по телевізору Перший випуск третього сезону проекту «Я зможу!» вийде в ефір на телеканалі «TriolanInfo» у п'ятницю, 8 січня (початок - о 19:30).

Наступні випуски також показуватимуться по п'ятницях у цей же час. Крім того, запис програми викладатиметься в суботу на офіційному каналі «Kharkiv Sport City» на «Youtube».

Глядачі зможуть побачити, як учасники проекту виробляли мотивацію, рішучість, витривалість, демонстрували цілеспрямованість заради досягнення поставленої мети.

Нагадаємо, що в рамках третього сезону проекту «Я зможу!» всі учасники показали такі результати: 1132 скинутих кілограми в категорії «Схуднення», 76,8 тис. підтягувань у категорії «Crossfit», 4,502 млн кг заліза, яке було підняте учасниками в категорії «Crossfit»; 5,5 км, подоланих в категорії «Скелелазіння»; 11,5 км - в басейні в категорії «Дитяча», 120 годин тренувального процесу протягом трьох місяців.

Наймолодшим учасником третього сезону проекту стала Мілана Правошинська (3,5 років), яка виступала в напрямку сучасних танців у категорії «Дитяча». Найстаршим учасником стала Валентина Капустіна (73 роки) у категорії «Скелелазіння».

Впродовж трьох місяців у 1238 учасників була поставлена мета, яку вони досягали у восьми запропонованих категоріях: «Схуднення», «Crossfit», «Танці», які складалися з бальних, сучасних і танців на пілоні, «Скелелазіння», «Дзюдо», «Фехтування», «Танці на льоду», «Дитяча», яка складалася з бальних танців, сучасних танців, плавання і стрибків у воду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини