Трамваї №3, 6 і 27 тимчасово змінять маршрут руху
07 червня 2019 11:05 Оперативна інформація
Трамваї №3, 6 і 27 тимчасово змінять маршрут руху Рух трамваїв по вул. Гольдбергівській і вул. Молочній, на ділянці від вул. Москалівської до вул. Плеханівської, буде заборонено з 22:00 8 червня до дати завершення робіт.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з реконструкцією трамвайних переїздів вул. Гольдбергівська - пров. Рибасівській та вул. Гольдбергівська - вул. Москалівська.

Також рух трамваїв буде закрито по пров. Рибасівському, вул. Греківській і вул. Університетській, на ділянці від вул. Гольдбергівської до пл. Павлівської, а також на пл. Павлівській, пл. Сергіївській та вул. Полтавський Шлях, від вул. Університетської до вул. Конєва.

На час робіт трамваї курсуватимуть так:

№3: Новожанове - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - Залютино;

№6: 602 м/р - Салтівське шосе - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Молочна - ст. м. «Захисників України» - пр. Московський - вул. Академіка Павлова - Салтівське шосе - 602 м/р;

№27: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Молочна - ст. м. «Захисників України» - пр. Московський - вул. Академіка Павлова - вул. Героїв Праці - пр. Тракторобудівників - розворотне коло «Салтівське».

Крім того, для забезпечення перевезень пасажирів по вул. Миколи Бажана (розворотне коло «Новоселівка») організована тимчасова спецподача вагонів трамвайного маршруту №3: в робочі дні - з 6:08 до 21:47 з інтервалом 30 хвилин, у вихідні дні - з 6:07 до 15:55 з інтервалом 30 хвилин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини